3. O nas

O nas

Studia podyplomowe na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach wpisują się w ideę kształcenia przez całe życie, dają możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji i umiejętności niezbędnych na rynku pracy.

Nowoczesne programy i metody nauczania, praktyczne zajęcia i ćwiczenia dydaktyczne, biorą pod uwagę potrzeby współczesnego rynku pracy, jak i oczekiwania kandydatów, którym zależy na poszerzeniu wiedzy, doskonaleniu umiejętności zawodowych, zyskaniu nowych kwalifikacji czy rozwinięciu zainteresowań.

Studia podyplomowe na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, renomowanej uczelni publicznej są miejscem wymiany doświadczeń między praktykami z różnych obszarów zawodowych oraz okazją do uczenia się od najlepszych dydaktyków.